Tafels vol lekkers: Indonesische rijsttafel
wo 28 jan
|De Plek
formules die delen en gastvrijheid centraal stellen


Tijd en locatie
28 jan 2026, 19:00 – 23:00
De Plek, Stationsstraat 13, 9300 Aalst, België
Over het evenement
Indonesische Rijsttafel Kookworkshop
Maak een culinaire reis naar de Indonesian archipel en leer de kunst van de rijsttafel! In deze hands-on workshop duiken we in de rijke smaken en aroматische kruiden van de Indonesische keuken.
Samen bereiden we een authentieke rijsttafel met verschillende kleine gerechten die perfect bij elkaar passen. Van pittige sambal en kruidige rendang tot zoete ketjap en knapperige atjar – je leert de basis van deze veelzijdige keuken kennen. We werken met verse ingrediënten zoals galangal, laos, trassi en citroengras, en ontdekken hoe je de perfecte balans vindt tussen zoet, zout, zuur en pittig.
De workshop is geschikt voor zowel beginners als gevorderde koks. Je krijgt praktische tips over het samenstellen van een rijsttafel en neemt alle recepten mee naar huis, zodat je thuis je gasten kunt verrassen met een kleurrijk en smaakvol Indonesisch feestmaal.
Wat je leert:
Traditionele bereidingstechnieken
Tickets
Tafels vol lekkers: Rijsttafel
workshop, diner, water en wijn meebrengen: plankje, mesje, keukenhanddoek en bewaardoos
€ 59,00
+€ 1,48 servicekosten ticket
Totaal
€ 0,00

